Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak to ściągnąć ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak to ściągnąć ?

    Tomek,

    Dzieki wielkie za pomoc, widze ze masz ten sam silnik co ja i masz LPG. Mam teraz 150 kkm i roznierz chce zainstalowac gaz. Jak CI sie sprawuje - jaka masz instalacje? Generalnie - jestes zadowolony?
    O2 2.0 FSI (BVY) Elegance 150 KM 200 Nm ...najbardziej aksamitny silnik benzynowy VW...

  • #2
    Jak to ściągnąć ?

    Muszę poprawić robotę po "profesjonalnym" zakładzie car audio-rygiel od strony kierowcy nie otwiera się do końca i czasami drzwi się blokują.
    Mam prośbę o pomoc, powiedzcie mi jak ściągnąć boczek drzwi. W szczególności chodzi mi o zaznaczone na czerwono elementy
    Załączone pliki
    Power is nothing without control !
    "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

    Komentarz


    • #3
      to sie poprostu wyciąga nie ma tam zadnych srób itp.
      152 KM/342,8 Nm
      ARL, FMIC, dostroił
      Masters Tuning

      Komentarz


      • #4
        A więc to jest na wcisk ?
        Wystarczy podważyc i wyjdzie ?
        Power is nothing without control !
        "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

        Komentarz


        • #5
          Oba zaznaczone elementy sa na zatrzaskach, wiec musisz jakims plaskim srubokretem delikatnie podwazyc. Jesli chcesz zdjac boczek z drzwi, po wyciagnieciu konsoli z przyciskami opuszczania szyb, bedziesz widzial 3 duze sruby które wkretakiem krzyzakowym wykrecisz. Nastepnie wszystkie male wkrety wokól boczka. W drzwiach od strony pasazera, zdejmujesz najpierw oslonke raczki - tam beda 2 duze sruby, ktore tez wykrecisz krzyzakiem.
          BMW E46 320d by MT 184PS@406Nm
          CR-V 2,2 i-ctdi
          Perfectservice by Dobrygrześwawa

          Komentarz


          • #6
            Sterowanie lusterek jest na jednej srubie pod klamka . W konsoli z przyciskami trzeba jeszcze wyjac(podwadzic) ta gumowa roczke ,jak bys tego jeszcze nie zrobil Podejrzewam ,ze za malo maty wycieli na rygiel ,ja tak zrobilem w prawych drzwiach ops: i drzwi otwieraly sie na 2 pociagniecia klamka i rygiel nie pracowal jak trzeba .
            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

            Komentarz


            • #7
              OK. No to wszystko już wiem, wielkie dzięki za porady i informacje.
              Pora zabrać się do pracy... :szeroki_usmiech

              No i udało mi się ściągnąć boczek drzwi, to zobaczyłem to "fuszera"
              Mata odłazi w miejscu gdzie przechodzą kable widać ogólny pośpiech w układaniu maty.
              Muszę to poprawić sam ale to trzeba zrobić od zera, zerwać wszystko i położyć jeszcze raz, nienawidzę po kimś poprawiać :twisted:
              Rygiel działa poprawnie, nie zacina się, czyli operacja się udała.
              Jeszcze raz dzięki za info nt. demontażu boczka. k
              Power is nothing without control !
              "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

              Komentarz


              • #8
                Czyli jednak ciesze sie ze wygluszalem sam ,wyszlo tanio i wiem co mam w drzwiach :diabelski_usmiech ,jak ktoras mata np. odpadnie to nie bede mial do nikogo pretensji i sam sobie to poprawie :szeroki_usmiech
                TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                Komentarz


                • #9
                  Czyli jednak ciesze sie ze wygluszalem sam ,wyszlo tanio i wiem co mam w drzwiach ,jak ktoras mata np. odpadnie to nie bede mial do nikogo pretensji i sam sobie to poprawie
                  Dokładnie tak, jak coś spieprzysz to wiadomo co. Poza tym wiesz do kogo masz pretensje. Planuję ściągnąć te maty, które są i założyc po mojemu.
                  Nie lubię fuszerki.
                  Power is nothing without control !
                  "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X